Andrzej Sobczyk

Życzenia Wielkanocne + rozmowa z reżyserami

26 marca 2015

 

 

A tutaj mała rozmowa z reżyserami, z którymi tworzymy film o sile modlitwy różańcowej: http://wielkazmiana.pl/

 

 

Dzięki, że jesteś! :)

Osoby zainteresowane projektem odsyłam do: http://wielkazmiana.pl/

 

 

 

 

 

135 komentarzy

 1. Dorota |

  Jestem mile zaskoczona, wyobrażałam sobie Ciebie Andrzeju jakoś inaczej, dziekuje za piękne życzenia, pomysl super odbiór wiadomości bardzo przyjemny, wesołego Alleluja, błogosławienstwa Bożego dla Ciebie

  Odpowiedz
  • Teresa |

   Wielkanocne Święta wprowadzają nas w nastrój nadziei i zwycięstwa. Wdzięczność dla Chrystusa niech wzrasta w nas nieustannie przenikając nasze życie i naszych bliskich.

   Prośmy Matkę Bożą, by włączyła wszystkich w swoje pełne radości Magnificat i Alleluja.

   Teresa Jóźwik

   Odpowiedz
   • Barbara |

    Dziękuję za te piękne życzenia i modlitwę.

    Również życzę obfitych Łask i Błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnym ” Alleluja”

    Barbara

    Odpowiedz
  • Krystyna |

   Dopiero dzisiaj zajrzałam na pocztę.Dziękuję za życzenia oraz wszelkie inne informacje.Zycze wiele łask od Zmartwychwstałego Pana oraz dalszej wytrwałosci w tworzeniu dobrych dzieł. Bóg zapłać! Krystyna

   Odpowiedz
  • Elżbieta |

   Dziękuję za śliczne e-maile,książki i inne rzeczy,które pomagają zwłaszcza w trudnych momentach. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza wszelkimi łaskami a Duch Święty niech inspiruje do dalszych działań

   Odpowiedz
  • Barbara |

   Bóg zapłać za życzenia i modlitwę. Serdecznie pozdrawiam, polecając Ciebie Andrzeju modlitwie! Bożego Błogosławieństwa dla Ciebie i Najbliższym na każdy dzień! Basia

   Odpowiedz
 2. Cecylia |

  Właśnie wróciłam z kościoła i sprawdzam pocztę a tu taka niespodzianka odsłuchałam i powiem krótko łza mi się zakręciła patrząc na tak młodego człowieka, który ma tyle ciepła i miłości i jeszcze moc rzeczy dobrych niosących światu. Bardzo dziękuję i również składam najserdeczniejsze życzenia aby Bóg Zmartwychwstały miał Cię zawsze w swojej opiece patronował we wszystkich poczynaniach zsyłał wszelkie dary na całą Twoją rodzinę . Zapewniam o modlitwie i Błogosławie Tobie i Twoim Najbliższym Cecylia.
  Teraz trochę lepiej się poczułam ponieważ mam bardzo wysokie ciśnienie biorę leki mało skuteczne ale wierze Panu , że będzie lepiej , proszę podaj nr. konta abym mogła przesłać parę zł na kolejne dzieło ,którym się zajmujesz z Panem Bogiem.

  Odpowiedz
 3. siostra Symeona |

  Dziękuję za piękne życzenia i modlitwę .Ja również życzę czerpania miłości od Tego . który jest samą Miłością i dzielenia się nią jak chlebem z każdym kogo spotkasz na drogach swojego życia .
  Szczęść Boże
  To jest po prostu ewangelizacja , a na to czeka wielu .

  Odpowiedz
 4. Alina |

  „Zło dobrem zwyciężaj” – jak powiedział Św. Paweł. Myślę, że wszystkie inicjatywy, które Pan podejmuje są właśnie szczegółowym wypełnianiem tego motta. Bardzo mi się to wszystko podoba i powoduje, że mój smutek gdzieś umiera, a rodzi się nadzieja. Pańskie dobre meilingi przez długi czas po prostu ratowały mi życie i wiele książek, które kupiłam w glorii utrzymywało mnie na powierzchni, gdy sytuacja życiowa, a raczej zły starał się mnie bardzo zatopić. Nowenna Pompejańska jest mi znana od wielu lat, ale w 2013r.nieustanne odmawianie różańca do Matki Boskiej Pompejańskiej uratowało mojemu tacie życie. Miał ciężki wypadek, spadł ze schodów i miał stłuczenie pnia mózgu, po którym praktycznie natychmiast ustaje praca serca i następuje zgon. Mój tata nie tylko nie umarł, ale i jego serce się nie zatrzymało i mimo – przykro mi to mówić, ale to prawda – nagannej opieki w szpitalu, mój tata doszedł do siebie. Obiecuję modlitwą wspierać dobre rzeczy, niech się dzieją! A na zbliżające się Święta Wielkanocne życzę, aby Zmartwychwstały Chrystus, Światłość nad Światłością wypełniał Pańskie serce radością, pokojem i mocą płynącą z tej bezinteresownej Miłości, jaką Bóg kocha wszystkich ludzi, Pana też!!!

  Odpowiedz
 5. Iwona |

  Nietylko bardzo ujmujace i religijne ale rowniez reliktowe w europejskim rozumieniu religii .
  Gratuluje inicjatywy napewno edzie procentowac popularnoscia .

  Rownizez zyczenia rodzinnych radosnych i pogodnych Swiat Zmartwychwstania Panskiego .

  Odpowiedz
 6. Beata |

  Bóg zapłać za tak piękne dzieło! Jestem pewna, że Pan Bóg ześle miecz i tarczę, aby zostało pomyślnie zrealizowane. Pozdrawiam wszystkich twórców tego przedsięwzięcia.Życzę dużo zdrowia, sił, wytrwałości i Błogosławieństw Bożych. Zapewniam o swojej modlitwie.

  Odpowiedz
 7. Dorota |

  Wspaniały pomysł. Gratuluję panom, którzy tak interesująco potrafią mówić o modlitwie różańcowej.
  Jestem przekonana, że różaniec to potężna broń.

  Odpowiedz
 8. Jerzy |

  Bóg Zapłać za życzenia.Z niecierpliwością będę oczekiwał na film.Życze sukcesu i wytwałości. Z Bogiem

  Odpowiedz
 9. barbara |

  Dziękuję za projekt filmu o różańcu , modlę się .Życzę błogosławionych świąt,

  Odpowiedz
 10. Izy |

  Wielka sprawa!!! Gratuluję i życzę sukcesu. Oby jak najwięcej ludzi pokochało modlitwę różańcową z której można czerpać tak wiele.

  Odpowiedz
 11. Andrzej |

  To cudowny pomysł, który z pewnością można nazwać natchnieniem Ducha Świętego. Andrzeju, Ty jesteś Jego narzędziem i niech tak pozostanie na wieki. A filmy są tak dobre, że ludzie tylko czekają, kiedy będą je grać u nich w kinach. Niech Bóg błogosławi tym dziełom.

  Odpowiedz
 12. Malgorzata |

  Dopiero w 52 roku życia swojego weszląm na poważnie i śwadomie w modlitwę różańcową, po obejrzeniu wielokrotnie filmu Mary Land, który mam w domu, a bylam na nim z mężem w kinie Obecnie jestem w trakcie Nowenny Pompejańskiej i widzę wielką siłę tej modlitwy.
  DLACZEGO WCZEŚNIEJ NIE BYŁAM TAKA ŚWIADOMA, JAK INACZEJ WYGLĄDAŁOBY MOJE ŻYCIE? No cóż , ale wszystko jest przecież po coś……
  Film oczywiście jak najbardziej jest absolutnie konieczny, aby rożaniec w takiej formie docieral do innych ludzi.
  Jestem wdzięczna za maile które dostaję, bo dzięki nim moje życie ulega zmianie.
  Pozdrawiam, Malgorzata,

  Odpowiedz
 13. Maria Teresa |

  DZIEKUJ Anrzeju i rowniez zycze prowadzenia Bozego na naszej ziemskiej drodze zwanej zyciem – wzruszajace, ze nasze dzieci sa swiadome wartosci jedynych w naszej inkarnacji , czyli MILOSCI – pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 14. Halina |

  Niech Pan Wam błogosławi!
  Będę się modlić!
  Oby jak najwięcej ludzi zobaczyło piękno chrześcijaństwa.
  Życzę radości Zmartwychwstania!
  Niech nam Pan Bóg pozwoli aby zmartwychwstawało w nas wszystko co nosimy w sobie umarłego

  Odpowiedz
 15. Jerzy |

  Na czasy pomieszania powszechnego gorącej wiary i obfitych łask Bożych z błogosławieństwem Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego Eucharystycznego Króla Polski dla Andrzeja na drodze „geografii miłości” i wszystkich korzystających z Jego inspiracji religijnych życzy Jerzy z Placu Zmartwychwstania.
  Króluj nam Chryste!

  Odpowiedz
 16. Magdalena |

  Dziękuję bardzo za piękne życzenia, i za Twoją ciężką pracę. I życzę Ci by zmartwychwstały Pan Jezus czuwał nad Tobą i obdarzał Cię wszelkimi łaskami byś był dalej Jego Apostołem w świecie.
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 17. Henryk |

  Trudno mi nie odpowiedzieć na tak piękne życzenia. Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Andrzeju. Powiem krótko: Szczęść Boże!!

  Odpowiedz
 18. Magdalena |

  Dziękuję za życzenia pełne natchnienia, wskazówek i miłości. Również życzę samych błogosławieństw i radości z udziałem Chrystusa Króla.

  Odpowiedz
 19. Bohdan |

  Szanowny Andrzeju!
  Z zainteresowaniem, przyjemnością i sympatią otwieram i czytuję maile od Ciebie.
  Jednak po dzisiejszym chciałbym podzielić się z Tobą pewną konstatacją.
  Mianowicie:
  Zwracając się do każdej grupy (czy wiekowej, czy o różnym poziomie wykształcenia, czy wyodrębnionej na podstawie innych kryteriów) zdecydowanie należy używać odpowiedniego, właściwie do niej dobranego języka.
  Ewentualnie zastosować tzw. język uniwersalny.
  Wiem, że nie jest to łatwe – idealnym takiego języka przykładem jest Ewangelia (nie jedynym oczywiscie).
  Mam wrażenie, że w dzisiejszym, miłym skądinąd, wideo-liście nie udało Ci się znaleźć takiego języka.
  Mam nadzieję, że przemyślisz sprawę, zlokalizujesz problem i go zneutralizujesz.
  I że nadal będę mógł cieszyć się z przyjemnych, sympatycznych, a nade wszystko poruszających bardzo ważne tematy wiadomości od Ciebie.
  Wzajemnie życzę Ci Bożego Zmartwychwstawania.
  Z poważaniem./Bohdan Didkowski

  Odpowiedz
 20. Maciek |

  wywiad bardzo nudny i boje sie że ten film tez bedzie bardzo nudny. Wyobrażałem sobie że ten film bedzie w sposób nowoczesny (taki jak kręcone sa filmy obecnie) pokzaywał siłe modlitwy różańcowej w sposób bliski i „osobisty” współczesnemu człowiekowi, a jeśli panowie chcą pokazywac Lepanto , Chocim, Filipiny, Brazylia itp. to obawiam sie zy wyjdzie film nudno-historyczny filmik bardziej dla Pań z moherowymi beretami, w którym to filmie widz bedzie widział podróż po sanktuariach maryjnych.

  Odpowiedz
 21. anna |

  serdecznie dziekuje za piekne zyczenia jestem ogromnie zaskoczona wielka dojrzaloscia tak mlodego czlowieka jeszcze raz serdecznie dziekuje i zycze milosci i jeszcze raz milosci bo to jedyny DAR ktory DZIELONY ROSNIE

  Odpowiedz
 22. Magdalena |

  Niesamowite dzieło, niesamowici ludzie!!
  Każdy z nas potrzebuje takich rzeczy i takich ludzi do szerzenia dobra w nasz życiu.
  Dziękuje serdecznie wszystkim zaangażowanym w to dzieło.
  Łączymy sie w modlitwie za Was.
  Niech Wam Bóg błogosławi.
  Z Panem Bogiem

  Odpowiedz
 23. Luzie |

  Dziekuje Andrzeju za piekne zyczenia,i przesylam tez Zdrowych i Wesolych Swiat Wielkanocnych.
  W niedziele wyjezdzam do Medjugorje na tygoniowe rekolekcje z Polskiej Misji Katolickiej w Wurzburgu.Bede pamietala takze o Tobie i o modlitwie za Ciebie ,pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 24. Arnold |

  Dziękuję Andrzeju, odwzajemniam je i życzę ponadto by Twój zapał w głoszeniu dobra nigdy nie osłabł…szczególnie w tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć. Pozdrawiam serdecznie!!

  Odpowiedz
 25. Mieczysław |

  Szczęść Boże!

  Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia te Świąteczne -Wielkanocne. Pozdrawiam serdecznie życząc dużo radości błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Pana na te radosne Święta Szczęść Boże!

  Odpowiedz
 26. Iwona |

  Dzieki, ze jestes Andrzeju.Dziekuje za maile, ktore sa bardzo pomocne na codzien.Za piekne zyczenia i za wszystko co robisz – wspaniala sprawa.
  Niech Jezus prowadzi Ciebie i umacnia na tej pieknej drodze.Niech Zmartwychwsstaly Chrystus
  blogoslawiTobie i Twojej rodzinie.
  Szczesc Boze

  Odpowiedz
 27. Andrzej |

  Tak pięknie pewnie nie potrafię.Najkrócej jak można-DZIĘKUJĘ,pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

  Odpowiedz
 28. Izabela |

  Andrzeju dziękuję za piękne ,oryginalne życzenia:)
  Niech Pan Bóg błogosławi Ci i Twoim współpracownikom,zdrowych,błogosławionych Świąt Paschalnych,doświadczenia Bożej Miłości i radości ,pozdrawiam z modlitwą Izabela Grabowska.

  Odpowiedz
 29. Stanisława |

  Dziękuję za życzenia. Niech Bóg, który jest naszym Ojcem prowadzi Cię po swoich ścieżkach i zawsze daje odwagę do żywego świadectwa.

  Odpowiedz
 30. Bożena K. |

  Piękne słowa,piękne z serca płynące życzenia,piękne i mądre przesłanie.
  Jestem głęboko wzruszona – Twoje słowa Andrzeju zapadają głęboko w serce i pamięć.
  I także w Twoją stronę wysyłam swoje dobre myśli,życzenia i modlitwę – bądż dalej z nami ,a my też będziemy z Tobą.
  Wielu błogosławieństw Chrystusa Zmartwychstałego dla Ciebie,Twojej Rodziny i Twojego Dzieła!

  Odpowiedz
 31. Maria |

  Bog zaplac za piekne zyczenia. Dziekuje tez za kazda Dobra Nowine przesylana droga e-mailowa, ktora pozwala isc ku Bogu dziekuje i zycze tez Blogoslawienstwa Jezusa Zmartwychwstalego Tobie i Twoim bliskim, radosnych spokojnych Swiat.

  Maria

  Odpowiedz
 32. s.Asyzja |

  Dziękuję Andrzej za piękne życzenia I modlitwę-pomysł świetny.Kilka minut przybliżyło mi człowieka,który tak wiernie do mnie pisze:)Ja także życzę Tobie I całej Twojej Rodzinie Błogosłwionych Świąt-bliskości Zmartwychwstałego Pana już zawsze!!Pozdrawiam z Ziemi Świetej,gdzie nasz Zbawiciel żył,umarł I zmartwychwstał.Niech Cię Bóg błogosławi!!

  Odpowiedz
 33. Tomasz |

  Dziękuję za te piękne życzenia, ale przede wszystkim za dobro, które „na potęgę” rozsiewasz.
  Błogosławię Tobie, Twoim dziełom i zabieram się za moją „geografię miłości” :)
  Tomasz

  Odpowiedz
 34. Kazia |

  Wielkie Bóg zapłać za z serca płynące życzenia, niech Zmartwychwstały Chrystus Błogosławi, obdarza cudownymi pomysłami i dopomaga w realizacji, strzeże przed pokusami.

  Odpowiedz
 35. Eugeniusz |

  Andrzeju, niech błogosławieństwo Boga towarzyszy Ci we wszystkich dziełach. Niech spłynie na Ciebie i Twoją rodzinę. Dziękuję, że jesteś i że czynisz to, co czynisz.
  Błogosławionych Świąt dla Ciebie i wszystkich uczestników listy.

  Odpowiedz
 36. Grzegorz |

  Bardzo dziękuję za piękne i szczere życzenia.
  Życzę Ci przede wszystkim błogosławieństwa Jezusa Zmartwychwstałego, zdrowia, i odwagi w głoszeniu wiary, której mi brakuje.
  Życzę Ci też, aby prowadzona przez Ciebie księgarnia rozwijała się na chwałę Bożą i dla dobra Twojej rodziny.

  P.S. Wyobrażałem sobie, że jesteś osobą powyżej średniego wieku i bardzo mnie cieszy, że jako bardzo młoda osoba masz taki talent.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 37. Katarzyna |

  Bardzo dziekuje Andrzeju za piękne zyczenia wielkanocne. Super , ze pokazałeś siebie w tym swiecie wirtualnym. Chwała Panu za takich ludzi jak Ty .Lubie odbierać wiadomości od Ciebie.
  Masz wielki potencjał i wykorzystujesz go w szlachetnym celu , dajesz tyle dobra i pozytywnej energii.A wszystko to na nieskończoną Chwałe Boga. Pamietam o modlitwie za Ciebie i za twoja rodzine oraz za Twoje piękne projekty. Szczęść Boże.

  Odpowiedz
 38. Joanna |

  Dziękuję za Twoją pracę, odmieniła mnie duchowo. Nie spowodowała, że zgadzam się ze wszystkim co piszesz, ale otworzyła przede mną szerszą perspektywę do namysłu. Dziękuję, niech Ci Bóg błogosławi!

  Odpowiedz
 39. Łucja |

  Bardzo dziękuję za przepiękne życzenia. Odwzajemniam je życząc wiele Mocy i Światła Zmartwychwstałego Pana w życiu prywatnym i zawodowym, pokoju i wiele sił do realizacji wspaniałych zamierzeń.
  Łucja

  Odpowiedz
 40. Dorota |

  Wielkie dzięki, Andrzeju za z serca płynące życzenia, świadectwo żywej wiary i modlitwę! Także za wszystkie inspiracje – to zaraźliwe! ;) Życzę Tobie i Twoim bliskim prawdziwej radości ze spotkania ze Zmartwychwstałym PANEM! Niech ON umocni Waszą wiarę w to, że niemożliwe staje się możliwe :) Żyjemy dzięki CHRYSTUSOWI! :) Wesołego Alleluja!
  Niech Dobry BÓG Ci błogosławi +
  Z darem modlitwy -
  Dorota

  Odpowiedz
  • Maria |

   Bardzo, Bardzo Dziękuję za Piękne Życzenia i Odwzajemniam. Dziękuje za wszystko. Radosnego Alleluja i Siły Zmartwychwstałego.

   Odpowiedz
 41. Ewa |

  Życzę wiele łask Bożych w tym świętym czasie i w każdym dniu. Bardzo dziękuję za życzenia tak piękne, a przede wszystkim za modlitwę i piękne inicjatywy.

  Odpowiedz
 42. aneta |

  Życzę Ci blogosławionych świąt Zmartwychwstania,niech Bóg Cię wspiera i daje potrzebne łaski na kontynuowanie dzieł do których Cię powołuje.Dobrze że jesteś.

  Odpowiedz
 43. Barbara |

  Ślicznie dziękuję :) Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy :) :):)

  Za to, że słuchasz,
  gdy mówię Za to, że mówisz,
  a ja mogę słuchać Za to,
  że jesteś I za to,
  że ja mogę być Dziękuję

  ……….. Prosiłem Boga o wodę ,dał mi ocean.
  Prosiłem Boga o kwiat, dał mi ogród.
  Prosiłem Boga o drzewo, dał mi las.
  Prosiłem Boga o przyjaciela dał mi Was:)

  Odpowiedz
 44. Magda |

  Dziękuję za piękne i mądre życzenia oraz świadectwo życia. Polecam się modlitwie i Ciebie też powierzam opiece Miłosiernego Jezusa. Wspaniałe inicjatywy!!! Dziękuję.

  Odpowiedz
 45. Maria |

  Witam Cie Andrzeju!
  jestem bardzo zaskoczona – pozytywnie, spodziewałam się ze Andrzej Sobczyk to starszy, doświadczony życiowo człowiek. a tu okazuje się że jest to przepiękny- duchowo młodzieniec.
  Jestem pod Twoim wielkim wrażeniem.
  Jeśli są tacy młodzi ludzie jak Ty
  a jak widać i słychać – jesteś ,
  to świat nie zginie!

  Niech Pan Ci błogosławi i Cię strzeże.
  Wesołych Świąt dla Ciebie i dla całej Twojej Rodziny
  Maria

  Odpowiedz
 46. Basia |

  Bardzo dziękuję za te życzenia. Ale chciałabym też podziękować za Twoją pracę i Twoje słowo, które do nas kierujesz. Niech Ci Najwyższy pobłogosławi, a te Święta będą czasem wielkiej zmiany na lepsze.
  Taka właśnie zmiana dokonała się też we mnie i chciałabym, żebyś wiedział, że jedna z książek, którą mi polecałeś bardzo się do tego przyczyniła.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Odpowiedz
 47. Ula |

  Przyłączam się do podziękowań za życzenia. I również życzę Wszystkim pokoju w sercu i pełnej ufności Bogu. Chciałam tylko dodać, że dzięki jednemu z maili, „odkryłam” Nowennę Pompejańską, którą tak się składa że właśnie dziś kończę, a która to odmieniła w 2 mies. moje życie o 180 stopni,oczywiście pozytywnie. Moja intencja okazała się być tylko kroplą w morzu łask, które otrzymałam z pośrednictwem Maryi, dlatego też zachęcam szczerze wszystkich, którzy jeszcze się wahają i boją się że nie wytrwają. Udało się (dzięki łasce) nawet mnie, choć wcześniej odmówienie jednej części różańca wydawało mi się zupełnie nieosiągalne. Teraz nie wyobrażam sobie bez niego dnia i od jutra zaczynam nową Nowennę, już nie w swojej intencji…

  Odpowiedz
 48. Krzysztof |

  Bóg zapłać za piękne życzenia! Odwzajemniam zapewniając o codziennej modlitwie, życząc tej Chrystusowej żarliwości – jaką w tej chwili sobą reprezentujesz – na całe Twoje życie, na troski, niepokoje i nieszczęścia, które zapewne i Twoim będą udziałem, bo na tym życie polega. Niech Pan towarzyszy Tobie i Twoim bliskim zawsze, zwłaszcza wówczas, gdy będzie się wam wydawało, że was opuścił. Pamiętaj – On wtedy jest bliżej nas, niż nam się wydaje. On nas nigdy nie opuszcza! Alleluja!

  Odpowiedz
 49. Elżbieta |

  Bardzo dziękuję Andrzeju za piękne życzenia, myślę, że bardzo potrzebne nam takie właśnie spojrzenie na ten cudowny czas Wielkanocny i po prostu przypominanie, że tak naprawdę liczy się MIŁOŚĆ! Bardzo się cieszę, że od teraz otrzymując maile od Ciebie wiem jak wyglądasz a to sprawia, że treści będą bardziej osobiste.
  Życzę obfitości łask od Zmartwychwstałego! Alleluja!

  Odpowiedz
 50. Katarzyna |

  Dziękuję za piękne życzenia. Odwzajemniam je zapewniam o mojej modlitwie i dziękuję za Twoją modlitwę.

  Odpowiedz
 51. Mariola |

  Andrzej !
  Dla Ciebie i Twojej Rodziny zycze, Radosnych Swiąt Wielkiej Nocy, aby tajemnica zwyciestwa Zycia zaowocowala w Twoim zyciu nadzieja i pokojem.

  Odpowiedz
 52. Grażyna |

  Piękne życzenia, dziękuję bardzo.Również życzę wszystkiego najlepszego i wszelkich łask od Zmartwychwstałego Pana Jezusa.

  Odpowiedz
 53. Wiesława |

  Dziękuję za piękne życzenia i wielką odwagę czynienia Dobra. Niech Pan wspiera Cię w Twoich dziełach. Życzę, by zbliżające się Święta były pełne nadziei i miłości.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 54. Krystyna |

  Dziękuję,że jesteś, dziękuję za Mapę Miłości, pozdrawiam również wszystkich komentatorów z ..naszej mapy,, niech Chrystus Zmartwychwstały będzie naszą nadzieją…

  Odpowiedz
 55. Bogusława |

  Za życzenia i piękne dzieło ewangelizacji które prowadzisz serdecznie dziękuję Andrzeju. Ja też jak pewnie tysiące innych osób czekam na maile !
  Życzę Tobie , Twoim bliskim i wszystkich którzy są z nami oby przesłanie Wielkiej Nocy „zwycięstwa dobra na złem i życia nad śmiercią” stało się źródłem radości i nadziei w każdym dniu.

  Odpowiedz
 56. Justyna |

  Bóg zapłać za piękne życzenia.Tobie Andrzeju życzymy Błogosławieństwa Bożego i dziękujemy za to co robisz , za to piękne dzieło.

  Odpowiedz
 57. Bernarda |

  Mocy Bożej, zwycięstwa Chrystusa, światła Ducha św. i opieki radującej się Matki Boga i Człowieka na każdy dzień wspaniałej posługi oraz życia osobistego z Modlitwą przed Panem……

  Odpowiedz
 58. Janina |

  Panie Andrzeju bardzo dziękuję za piękne życzenia w taki sposób przekazane, mogłam zobaczyć osobę, która jeśli się nie mylę już dwa lata jest ze mną poprzez dobre maile. Dziękuję że Jesteś i tak wspaniałą pracę wykonujesz! Ja też jestem zaangażowana w mojej wspólnocie parafialnej, poprzez działanie w grupie modlitewno apostolskiej o nazwie Legion Maryi. Trwa to już 12 lat i poprzez tę pracę i codzienną modlitwę jestem blisko Maryi, która nam patronuje i Jej Syna Jezusa. Dobre maile które otrzymuję od Ciebie są dla mnie wielką radością.
  Z okazji zbliżających się Świąt Tobie i Twojej rodzinie życzę dużo radości i miłości przy świątecznym stole. Tobie dalszego zapału do pracy. Niech Dobry Bóg Cię błogosławi i strzeże, a Maryja otacza Ciebie i Twoją rodzinę macierzyńską opieką. Z darem modlitwy, Janina

  Odpowiedz
 59. Halina |

  Dzięki za życzenia i modlitwę. Nie Ci obficie błogosławi nasz zmartwychwstały Pan JEZUS CHRYSTUS. ALLELUJA

  Odpowiedz
 60. Edward |

  Wielkie Bóg zapłać za życzenia, prawdziwie chrześcijańskie życzenia. Szczególnie dziękuję za modlitwę i obiecuję również modlić się za dzieła realizowane przez Ciebie Drogi Andrzeju. Niech Pan Cię błogosławi i niech Cię strzeże. Niech ukaże Ci swoje Oblicze i zmiłuje się nad Tobą. Amen

  Odpowiedz
 61. Nina |

  Dziękuję Ci Andrzeju, za wszystko co robisz. Podziwiam Twój talent i zapał , tego nam wszystkim potrzeba, zwłaszcza młodym. Dziękuję za wszystkie e-maile, za udostępnienie książki „Broń,która zmieniła świat” .na e-boku . Przeczytałam jednym tchem, taka jest właśnie siła różańca. Z różańcem jestem związana na co dzień, od 15 lat i z tej modlitwy czerpię siłę. Dziękuję za życzenia i również życzę Tobie i całej rodzinie i tym z którymi pracujesz zdrowych , błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, niech Zmartwychwstały Pan błogosławi we wszystkich przedsięwzięciach!

  Odpowiedz
 62. Teresa Marek |

  Bóg zapłać za piękne życzenia.. Również życzę wszelkiego dobra i błogosławienstwa Bożego od Zmartwychwstalego Chrystusa na każdy moment życia.

  Odpowiedz
 63. Iwona B. |

  Dziękuję za piękne życzenia i modlitwę. Niech te słowa i życzenia skierowane do nas, będą słowami i życzeniami również dla Ciebie. Niech zatoczą wielkie koło i wrócą od nas do Ciebie. Życzę Ci Andrzeju i Twoim Bliskim pięknych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
  Niech Dobry Bóg Ci wynagrodzi za to co robisz. Z darem modlitwy Iwona B.

  Odpowiedz
 64. Barbara |

  Dziękuję za piękne życzenia ! Życzę spokojnych i radosnych Świąt, błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pięknej Wiosny!!! Pozdrowienia i Dar Modlitwy posyłam :)

  Odpowiedz
 65. Celina |

  Drogi Andrzeju, dziekuje serdecznie za jakze madre zyczenia swiateczne.
  Ja ze swej strony zycze Tobie i calej redakcji,oby Chrystus Zmartwychwstaly blogoslawil Ci w Twoich poczynaniach w zdrowiu, niesienia prawdy, milosci i Twoim apostolstwie. Jestes APOSTOLEM dzisiejsczych czasow i za to Ci dziekuje.

  Celina

  Odpowiedz
 66. Wiesława |

  Dziękuję za piękne życzenia i ja życzę:
  Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę,
  by wiekanocny poranek na nowo rozbudził pragnienie miłości.
  Niech Boża Obecność wspiera Ciebie i Twoich bliskich w codziennych zmaganiach,
  a Radość Wielkanocy pozostanie w Waszych sercach.

  Odpowiedz
 67. Katarzyna |

  Dziękuję bardzo Andrzeju za życzenia świąteczne i kilka miłych słów Tobie i twoim najbliższym życzę Wielu łask Bożych od Zmartwychwstałego Jezusa

  Odpowiedz
 68. Bogumil |

  Witm serdecznie
  jestem bardzo mile zaskoczona ze tak mlody czlowiek robi tak duzo dla nas Dziekuje ze jestes i za osobiste zyczenia to bardzo mile z Twojej strony.
  Ja zycze Tobie jak i Twojej rodznie wiele lask a Swiatlo CHrystusa tej WIelkiej NOcy
  Zmartwych wstanie PAna prowadzi CIebie oraz Twoich bliskich. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 69. Krzysztof |

  Miło zobaczyć tego Andrzeja od maili :-) Dziękuję za życzenia i składam życzenia radości oraz nadziei, którą niesie Zmartwychwstały Chrystus. Szczególnie na trud Twoich nowych wyzwań. Szczęść Boże!

  Odpowiedz
 70. Elżbieta |

  Drogi Panie Andrzeju, jak wspaniale Cie spotkać. Wspaniały pomysł. Myślę, że wyda konkretne owoce. Ja dorzucam wzmożoną modlitwę. Jak wspaniale,że są tacy ludzie jak Ty. Niech szał ewangeliczny rośnie w Tobie wsparty mocą Zmartwychwstałego Chrystusa.
  Te akcje już wsparłam finansowo u samego progu pomysłu na temat różańca.

  Wołam jednak o GIETRZWAŁD. Są to jedyne objawienia uznane przez Kościół w Polsce. Matka Boża wołała o modlitwę różańcową.Jej orędzie podjął Honorat Koźmiński, założył zgromadzenie z kółek różańcowych. Pojedźcie do Gietrzwałdu. Błagam Was Panowie… Będę apostołem zbierania funduszy…
  Z modlitwą – Elżbieta

  Odpowiedz
 71. Maria |

  Witaj Andrzeju! Dziękuję Ci bardzo za piękne życzenia i formę którą wybrałeś,! Jestem wzruszona śledząc od lat tematy, którymi się zajmujesz. W ówczesnym świecie bardzo potrzebni są tacy świadkowie wiary jak Ty. Jest mi równieź bardzo miło że mogę po raz pierwszy Cię zobaczyć i usłyszeć. Pragnę również źyczyć Tobie i Twojej Rodzinie głębokiego przeźycia Świąt Wielkiej Nocy i błogosławieństwa Zmartwychwstałego Chrystusa, oraz wytrwałości w Twoim posługiwaniu. Robisz naprawdę wspaniałe rzeczy i oby tak dalej. Ze swej strony obiecuję oczywiście modlitwę w Twojej intencji i pomoc. Pozdrawiam Cię serdecznie. Marysia

  Odpowiedz
 72. Joasia |

  Bóg zapłać za przepiękne życzenia! Pan Jezus prawdziwie zmartwychwstał i ŻYJE! Niech Bóg ŻYWY promieniuje w Waszym życiu i obdarza Was potrzebnymi łaskami :) Alleluja !!!

  Odpowiedz
 73. Grzegorz |

  Andrzeju, jesteś Wielki duchem dziękuję Panu że postawił ciebie właśnie na Mojej drodze.Życzę Ci oby dobry Bóg który uniża się do nas przyjmuje rolę sługi .Miał Ciebie i dzieła które daje Tobie do zrealizowania w swej opiece.Zapewniam Cię o modlitwie z Panem Bogiem

  Odpowiedz
 74. Mariola |

  Andrzeju, dziękuję bardzo za te piękne życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Szczęść Boże!

  Odpowiedz
 75. Elzbieta |

  Dziekuje za piekne zyczenia Andrzeju,
  zycze Tobie rowniez Blogoslawionych Swiat Zmartwychwstania Bozego.
  Dziekuje Bogu za to ze jestes i za Twoje dziela Ewangelizacji.

  Odpowiedz
 76. Adam |

  Nie wiem ,nie pamietam jak i od kogo dostałem link do Dobrego Mailingu .
  Wierzę że Jezus też wysyła maile , może to On ?
  Jestem wdzięczy temu kto to zrobil .
  Nie będe słodził i powtarzał banałów jaką dobrą robotę robisz (robicie )
  Jestem harleyowcem i chciałbym swoimi słowami powiedzieć jak dobra jest ta robota ale nie wypada używać takich słów na forum .
  Ale może kiedyś się spotkamy i wtedy ci tego nie oszczędzę .
  Bo jak coś mi sie podoba to chcę to zaakcentować !!
  Jesus saves Bikers too !!!

  Odpowiedz
 77. Anna |

  Andrzeju -na pewno jesteś Człowiekiem? nie aniołem? :)

  Pragnę Ci serdecznie podziękować.
  Swoją postawą: odwagą i miłością, która jest Twoją siłą w tworzeniu takich wielkich i pięknych dzieł bardzo mi pomagasz w codziennym zmaganiu się z trudnościami.

  Dzięki Tobie zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, która uratowała mnie od tragedii…
  Wierzę, że Bóg wysłuchując naszych próśb działa przez ludzi i Ty jesteś właśnie takim narzędziem.

  Dostałeś tyle pięknych życzeń, do których się przyłączam; i życzę jeszcze abyś nie uległ pokusie pychy, która nękała już niejednego WIELKIEGO CZŁOWIEKA i czasem wygrywała… Będę Cie wspierać modlitwą.

  Szczęść Boże

  Odpowiedz
 78. Monika |

  Gdy czasami wyobrażałam sobie jak pan może wyglądać, to w moich wyobrażeniach raczej przypominał pan Mariusza Pilisa niż siebie samego. Jednak miłe zaskoczenie. Dziękuję za życzenia i obiecuję modlitwę.

  Odpowiedz
 79. Beata |

  Serdecznie dziękuję za życzenia. Wspaniale, że są tacy młodzi ludzie jak pan, Andrzeju. Życzę wszelkich łask od Zmartwychwstałego Jezusa.

  Odpowiedz
 80. Jakub |

  Dziękuje za życzenia i ja również życze Panu Wesołych i Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dzięki takim ludziom jak Pan życie staje się lżejsze i umacnia się Wiara w istnienie BOGA oraz to że działa na tym świecie i Nadzieja na nowe lepsze życie

  Odpowiedz
 81. Małgorzata Maria |

  Za tak ciepłe, miłością wypełnione życzenia, które jednocześnie ewangelizują, serdecznie dziękuję. Największą radość sprawia zapewnienie o modlitwie, dziękując więc za nią, łączę moją w Twojej intencji Andrzeju – niech radość bycia blisko Pana, wypełnia zawsze Twoje serce i dodaje skrzydeł do dalszego głoszenia Słowa Bożego. Błogosławieństwa z rąk Zmartwychwstałego.

  Odpowiedz
 82. Gosia |

  Wielkie dzięki Andrzeju za wszystkie email-e i życzenia. Wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich najbliższych. :)

  Odpowiedz
 83. Janusz |

  Jesteśmy z Wami. Wiem z doświadczenia że Modlitwa Różańcowa jest również walką z Diabolo.
  Maryja przychodzi i odpędza Demony. Kiedy z wiarą odmawiamy tę modlitwę, nasze sprawy małżeńskie i rodzinne mają bardziej pozytywny charakter. Życie staje się radośniejsze a ludzie wokół bardziej przyjaźni.
  Dziękuję szczególnie za słowa wypowiedziane o pozytywnym oddziaływaniu modlitwy Chrystologicznej przez Maryję. Bez narzekania biorę różaniec do ręki i wierzę że przez Maryję przyjdzie zwycięstwo, że ona wyprosi zmianę na lepsze – szczególnie mojego serca.

  Odpowiedz
 84. Ryszard |

  Dziękuję za życzenia i je odwzajemniam. Video kontakt to dobrzy pomysl popieram. Ryszard

  Odpowiedz
 85. Sylwia |

  Twoje życzenia, które dzisiaj odebrałam na poczcie, to jedne z niewielu miłych rzeczy, które dzisiaj mam. Dziękuję bardzo. Nigdy nie słyszałam Ciebie „na żywo”. Ale widzę, że tak jak pięknie piszesz meile, tak i pięknie potrafisz się wysławiać. To cenne w dzisiejszym świecie, że ktoś tak mówi. Powinieneś przemawiać do ludzi, bo masz dar.
  Życzę spokojnych i błogosławionych Świąt.
  Sylwia.

  Odpowiedz
 86. Małgorzata |

  Piękne życzenia! Ogromu radości oraz błogosławieństwa Bożego. Również pamiętam w modlitwie.

  Odpowiedz
 87. Danuta |

  Serdecznie dziękuję za to spotkanie. Jestem mile zaskoczona, że tak młoda osoba czyni tak wiele dobra. Różaniec to jest to co trzeba propagować. Wiele osób chciałoby modlić się na różańcu lecz na początku zniechęca ich monotonność tej modlitwy. Wierzę, że film który powstanie ukaże moc tej modlitwy i mimo początkowego zniechęcenia wytrwają, a później nie rozstaną się z tą modlitwą do końca życia. Życzę Bratu opieki Matki Bożej i serdecznie dziękuję za modlitwę.
  Danuta Szcześniewska

  Odpowiedz
 88. Elzbieta |

  Miło Cie widziec Andrzeju! Bog Ci zaplac za tak piekne zyczenia. Niech Zmartwychwstaly Pan bedzie zawsze z Toba

  Odpowiedz
 89. Krystyna |

  Bardzo dziękuję za życzenia i modlitwę. Tak powinniśmy się wspierać dobrym słowem i modlitwą

  Odpowiedz
 90. Lidia |

  Dziękuję za życzenia. Tobie Andrzeju życzę błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa, dobrych owoców w realizacji następnego dzieła ewangelizacji, jakim jest produkcja filmu o mocy różańca świętego. Jestem przekonana o sile tej modlitwy. Jestem całym sercem z Tobą i producentami tego filmu. Zapewniam o mojej modlitwie i modlitwie moich znajomych. Dziękuję Panu Bogu, że w moim mieście kino Helios oraz Pionier wyświetlają filmy promowane przez Ciebie.
  Z Panem Bogiem

  Odpowiedz
 91. Barbara |

  Drogi Panie Andrzeju,bardzo Pana słowa podtrzymują mnie na duchu,trzy lata temu zmarł mój syn ,miał tylko 30 lat.Nie potrafię się ogarnąć.Zostawił Olę teraz ma 11 lat i Wiktorka teraz 7 lat.Jak radzić sobie z tęsknotą ,czym dalej tym większa.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 92. MONIKAM |

  Bardzo dziękuję za piękne życzenia i błogosławieństwo od Naszegp Pana, Który jest MIŁOŚCIĄ a „dobro rozdawane powraca” Panie Andrzeju bardzo dziękuję za to umocnienie i za to,że „JESTEŚ” i nie wstydzisz się JEZUSA OBY NAS BYŁO CORAZ WIĘCEJ :)
  z PANEM BOGIEM
  mama trójki wspaniałych dzieci:)

  Odpowiedz
 93. Kasia |

  Bóg zapłac za piękne życzenia Młodzieńcze, tak, tak …to do Pana kieruję te słowo bo wyobrażałam sobie Pana inaczej.w średnim wieku a tu taki młodziutki ale jakże dojrzały. Życzenia piękne więc odwzajemniam. ALLELUJA I DO PRZODU!!!

  Odpowiedz
 94. Jolanta |

  …również życzę błogosławionych , pełnych pokoju i radości świąt Wielkiej Nocy.

  Odpowiedz
 95. Joanna |

  Dziękuję za życzenia i życzymy
  zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych Oraz licznych błogosławieństw Zmartwychwstałego Pana
  Joanna i Dobromir

  Odpowiedz
 96. Małgorzata |

  Andrzeju, bardzo dziękuję Ci za miłe słowa i pamięć. Ja także życzę Ci błogosławionych Świąt. Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 97. Jacek |

  Dziękuję za życzenia. Świetny pomysł z wideo.
  Życzę Tobie i wszystkim, którzy tu zajrzą, kroczenia drogą do Nieba, a w tym czasie Najwspanialszego cudu Zmartwychwstania, zgromadzenia sił do miłowania Boga i ludzi.
  Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.

  Odpowiedz
 98. Krzysztof |

  Szczęść Boże.
  Nie tylko chcę ale życzę Tobie tego samego
  oprócz jednego.
  Szczęścia Ci nie życzę, gdyż życzenie szczęścia
  to życzenie za gonitwą za nim za wszelką cenę. A jest to prosta droga do egocentryzmu.
  Szczęścia doznamy, tam po drugiej stronie. A czy jego doznamy, to zależeć będzie jedynie od tego, czy wypełniamy Bożą wolę. Czy czynimy wszystko na Jego chwałę.

  Alleluja

  Odpowiedz
 99. Ela |

  Dziękuję!
  Życzę błogosławieństwa Bożego na Wielkanoc i na dalsze życie.
  Niech się dzieją dobre rzeczy i realizują Wasze ciekawe , potrzebne w dzisiejszym świecie projekty.

  Odpowiedz
 100. Stanisław |

  Jezus zmartwychwstał! Alleluja! Radosnych Świąt dla Ciebie i całego Zespołu, który gromadzisz wokół siebie by realizować te Boże plany. Widać w ich realizacji przesłanie z Psalmu 127… Niech czuwa nad Tobą też Maryja – Matka Dobrej Drogi, żeby te Twoje drogi i ścieżki były zawsze Boże. Z darem modlitwy – Stanisław

  Odpowiedz
 101. s. Renata |

  Bardzo dziękuję za ciepłe i głębokie życzenia. Niech Jezus Zmartwychwstały Tobie zawsze błogosławi, niech Duch Święty wspiera we wszystkich podejmowanych inicjatywach. Jestem siostrą zakonną, nie mogę się włączyć w te piękne inicjatywy „materialnie”, jednak zapewniam o pamięci w modlitwie. Dziękuję za to co czynisz, jesteś wymownym świadkiem Chrystusa.

  Odpowiedz
 102. anna |

  Dziekuje za piekne zyczenia.
  Radosnego Alleluja!Zycze obfitych lask od Chrystusa Zmartwychwstalego dla Ciebie I Twojej rodziny.

  Odpowiedz
 103. Helena |

  Dziękuję za budujące życzenia,
  Niech Pan błogosławi Ciebie i Twoją rodzinę , mocy Ducha Świętego ,wzrastania w wierze
  Chystus żyje,Alleluja,

  Odpowiedz
 104. Aleksandra |

  Dziękuję za ten ciekawy, bardziej bezpośredni pomysł, dotarcia do nas ze świątecznymi życzeniami. Mimo, iż odsłuchuję je w Poniedziałek pragnę odwzajemnić się życząc Panu i najbliższym jeszcze wielu łask Bożych w oktawie Wielkanocy, Zapewniam o swojej modlitwie. Cieszę się,że w filmie będzie wzmianka o Pompejach, a więc i zapewne Nowennie Pompejańskiej,o sile której się przekonałam. Chciałabym, aby może po obejrzeniu tego filmu różańce, które są w zakamarkach wielu naszych domów pojawiły się w dłoniach swoich właścicieli.
  Dziękuję za wszystkie dzieła.

  Odpowiedz
 105. Magdalena |

  Dziękuje za piękne życzenia. Tobie również życzę Błogosławieństwa Bożego na każdy czas. Jesteś wspaniałym młodym człowiekiem, który czyni wielkie rzeczy.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 106. Janina |

  . Dziękuje za wszystko. Radosnego Alleluja i Siły Zmartwychwstałego.

  Życzę wiele łask Bożych w tym świętym czasie i w każdym dniu.

  Odpowiedz
 107. Iza |

  Bardzo dziękuję za piękne życzenia. Życzę byś pozwalał się prowadzić Bogu tak jak on chce, a wszystko będzie ok. Niech osłania Swoją Przenajświętszą Krwią ciebie, twoją rodzinę i dzieła, którymi się zajmujesz i niech wam błogosławi.
  Dzisiaj i zawsze radujmy się, Jezus prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

  Odpowiedz
 108. Grażyna |

  Bardzo dziękuję za życzenia , które są składane w takiej formie ,że każdy odbierze je bardzo indywidualnie i przeznaczone właśnie dla niego.
  Dziękuję za wszystkie dzieła jakie podejmujesz. Dobrze ,że są tacy ludzie , bo dzięki temu wzrasta w nas nadzieja na dobre jutro na świecie.
  Pamiętam w modlitwie .

  Odpowiedz
 109. Arek |

  Dzięki Andrzeju Za życzenia i Pamięć :)
  niech Bóg obdarzy Cię Radosną Drogą do świętości i pomoże zrealizować każdy Twój plan i pragnienia , miłość Boża niech mocno też rozlewa się na całą Twoją Rodzinę,przyjaciół i każdego kogo Bóg postawi i postawił na Drodze Twojego życia :)

  Odpowiedz
 110. Marzena |

  Dziękuję za PIĘKNE ŻYCZENIA. Trafiają w samo sedno mojego życia, moich poszukiwań. Niech Dobry Bóg będzie zawsze z Tobą.

  Odpowiedz
 111. Elżbieta |

  Dziękuję bardzo za życzenia,również życzę błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask Bożych od Jezusa Zmartwychwstałego.Pozdrawiam.:)

  Odpowiedz
 112. Grzesiek |

  Fajny pomysł i niebanalne życzenia. Niech Bóg pobłogosławi Twoje pomysły i nie opuszcza Cię w słabszych chwilach wiara i nadzieja a miłość niechaj otwiera przed Tobą kolejne pola aktywności i ludzkiej życzliwości. Widzę, że daleko Ci do świętego spokoju a życzenia te wypowiadasz z podniesioną głową. To ważne, że dajesz taki przykład pokazując swoją twarz.
  Sursum corda.

  Odpowiedz
 113. Mariola |

  Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci błogosławieństwa od Jezusa Zmartwychwstałego od którego płynie moc i siła. Dziękuję za piękne życzenia i pamięć. Mariola

  Odpowiedz
 114. Kasia |

  Andrzeju,
  dopiero teraz mogłam odczytać Twoje video. Jestem pod wrażeniem, iż taki młody człowiek (myślałam, iż jesteś starszy) ma tak wiele siły do tylu wspaniałych rzeczy.
  Niech Co Pan Bóg błogosławi i strzeże!
  Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
 115. Jowita |

  Dobrze, ze jestes taki bezposredni i otwarty na kazda osobe wiedzac, ze tego oczekuje Jezus by przez Ciebie dzialac. Chwala Panu za ro dobro, ktore przekazujesz i Milosc o ktorej swiadczysz swoim zyciem. Zycze aby Pan udzielal Ci pelni swojego Ducha i napelnial obficie boza radoscia i pokojem. Szczesc Boze !

  Odpowiedz

Co o tym myślisz? Skomentuj!